Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkoweSzensztat. Akty Założycielskie .........................................

Józef Kentenich
Tytuł oryginału: „Schönstatt die Gründungsurkunden”
 

Wydawnictwo Pallottinum 1996
Szensztacki Instytut Sióstr Maryi Świder k. Warszawy

 

Pozycja „Szensztat - Akty Założycielskie” zawiera przetłumaczony z j. niemieckiego zbiór fundamentalnych zasad Ruchu Szensztackiego, przedstawionych przez założyciela, ks. Józefa Kentenicha. Są one źródłem poznania duchowości opartej na przymierzu miłości z Matką Bożą, która dla członków wspólnot szensztackich i wszystkich zainteresowanych staje się drogą do Boga.

Książka obejmuje wykłady ks. J. Kentenicha z: 27 października 1912 r., 18 października 1914 r., 18 października 1939 r. oraz 18 października 1944 r., pokazując na przestrzeni trzydziestu lat kształtowanie się i rozwój  duchowości Ruchu Szensztackiego.

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges