Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkoweMiłość małżeńska drogą do świętości, W poniedziałek wieczorem…, t.20B

Ojciec Józef Kentenich
Tytuł oryginału: “Am Montagabend…  Mit Familien im Gesprach.”
 

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi
Świder k. Warszawy 1998

 

Niniejsza pozycja należy do serii: W poniedziałek wieczorem…, w której są publikowane wykłady o. Kentenicha, wygłoszone dla małżeństw w Milwaukee (USA), w latach 1955-1964.

Prezentowana pozycja zawiera refleksję z dziedziny duszpasterstwa małżeństw i rodzin. Ojciec Kentenich wskazuje na pobożność małżeńską, która jest różna od innych dróg. Autor prezentuje własną duchowość rodziny, której istotą jest przygotowanie małżonków do postawy miłości. Ojciec Kentenich porusza sprawy trudności i wyzwań życia małżeńskiego w obecnych czasach, ukazując konkretne drogi ich przezwyciężania. Daje wskazówki i zachęty, jak dzięki miłości małżeńskiej stać się świętym.

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges