Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkowe



Koncepcja nowego człowieka wg. Józefa Kentenicha Założyciela Międzynarodowego Dzieła Szensztackiego

Ewelina Wiszniewska-Hofman




Centrum Krajowe Ruchu Szensztackiego
Wydawnictwo św. Krzyża w Opolu
Poznań 2004


BIBLIOTEKA SZENSZTACKA 1
 

Pozycja „Koncepcja nowego człowieka według Józefa Kentenicha Założyciela Międzynarodowego Dzieła Szensztackiego” wpisuje się szereg opracowań koncepcji wychowania Józefa Kentenicha, na szerokiej płaszczyźnie badań porównawczych ze współczesną pedagogiką i psychologią personalistyczną. 

Wskazuje  to jak bardzo realna, spójna i możliwa współcześnie do wykorzystania jest koncepcja wychowania o. Kentenicha. Dodatkowo cenny jest fakt, że podaje ona konkretne narzędzia formacyjne, które zostały także zasygnalizowane w powyższej pozycji.
 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges