Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkoweBarbara Kast ................................................

Esteban J. Uriburu
Wydawnictwo św. Krzyża w Opolu
Józefów 2004


BIBLIOTEKA SZENSZTACKA 2
 

„Barbara Kast” to biografia młodej dziewczyny z Chile, która była członkinią grupy Szensztackiej Młodzieży Żeńskiej. Poznajemy piękną duchowo, młodą, pełną życia i planów na przyszłość dziewczynę. Z drugiej strony odsłania się przed nami jej dojrzałość duchowa, poznajemy szczególne miejsce Opatrzności Bożej w życiu Barbary i wyjątkową rolę jaką na jej drodze odegrała Matka Boża.

Barbara Kast zginęła tragicznie w 18. roku życia, wierzymy, że nie kierował tym ślepy los, ale Boży plan. Książka jest próbą pokazania drogi Barbary i posłannictwa, które Bóg jej powierzył, a które na pewno nie zakończyło się Jej śmiercią.
 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges