Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkoweZ historii sanktuariów szensztackich w Polsce

s. Maria Michaela Błachut ISSM
Szensztacki Instytut Sióstr Maryi w Polsce
Świder 2006


BIBLIOTEKA SZENSZTACKA 3
 

Pozycja „Z historii sanktuariów szensztackich w Polsce” to krótki rys historyczny sześciu istniejących na terenie Polski sanktuariów Ruchu Szensztackiego, w których Maryja jest czczona pod wezwaniem  Trzykroć Przedziwnej Matki i Zwycięskiej Królowej z Szensztatu.


Treść poszczególnych rozdziałów opiera się na notatkach kronikarskich opisywanych sanktuariów lub wspólnot za nie odpowiedzialnych, z zapisów magnetofonowych rozmów, itp.  Te cenne źródła ukazują prowadzenie Bożej Opatrzności, które doprowadziło do powstania poszczególnych sanktuariów, siłę płynącą z kontaktu z Maryją, partnerką przymierza miłości oraz dynamizm rozwijającego się przy nich kultu maryjnego.
 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges