Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Pozycje książkoweSanktuarium Wierności 25 lat promieniowania

Praca zbiorowa
Wydawca Centrum Krajowe Ruchu Szensztackiego

Otwock–Świder 2006

BIBLIOTEKA SZENSZTACKA 4
 

„Sanktuarium Wierności 25 lat promieniowania” jest pozycją wydaną z okazji srebrnego jubileuszu istnienia pierwszego w Polsce Sanktuarium Wierności, mieszczącego się w Otwocku-Świdrze.


Autorzy przedstawiają historię sanktuarium, wskazują ważne wydarzenia, jakie miały w nim miejsce w ciągu minionych 25 lat. Znajdujemy omówienie symboliki elementów wyposażenia sanktuarium oraz krótką charakterystykę wspólnot Dzieła Szensztackiego, które spotykają się w jego "cieniu". Ponadto pozycja zawiera wywiady z osobami związanymi z Sanktuarium Wierności, m.in. z ks. kard. Józefem Glempem, śp. ks. kard. elektem Ignacym Jeżem, wieloletnim Protektorem Ruchu Szensztackiego, z niektórymi przedstawicielami wspólnot Ruchu Szensztackiego.

Opracowanie ma charakter pozycji jubileuszowej, znajdujemy w niej pieśń jubileuszową Sanktuarium Wierności, wiersze oraz podziękowania Matce Bożej Trzykroć Przedziwnej za wysłuchane prośby. 


Warto sięgnąć do tej ciekawej inicjatywy, wyrażającej dziękczynne MAGNIFICAT za dar centralnego sanktuarium szensztackiego w Polsce.

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges