Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyPosłannictwo Sługi Bożej Siostry M. Emilii Engel. Nowenna

Redakcja Siostry Maryi
Szensztacki Instytut Sióstr Maryi
Świder k. Warszawy 2003

 

Siostra M. Emilia należała do Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi. Wielu ludzi pielgrzymuje do jej grobu w Koblencji-Metternich w Niemczech, by prosić o jej wstawiennictwo w różnych potrzebach.

Założyciel, o. Kentenich powiedział po śmierci Siostry Emilii: "Jej posłannictwo polega na wyzwalaniu ludzi z lęku i ich wewnętrznych problemów oraz zadomawiania w Ojcowskim Sercu Boga".

 

Zachęcamy do poznania osoby Siostry Emilii, umocnienia się doświadczeniem jej życia i powierzania z ufnością jej wstawiennictwu swoich intencji. Proces beatyfikacyjny Sługi Bożej s. M.Emilii Engel rozpoczął się w 1999 r. Obecnie akta są  w Kongregacji do Spraw Kanonizacji w Rzymie.

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges