Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

Inne pozycjeJeśli, to na całego: Świętość - życie w obecności Bożej
 

Sekretariat Pater Josef Kentenich

Berg Schönstatt

 

Pozycja ma formę małej poręcznej broszury. Teksty w niej zawarte, skierowane do młodzieży, oparte są o myśli Założyciela Szensztatu, o.Kentenicha, które wygłosił w całym szeregu wykładów omawiających tematykę świętości w życiu codziennym. 

 

Ojciec Kentenich "wierzył, że młodzi są przyszłością Kościoła, oni są . Wierzył, że każdy trud podjęty w kierunku religijnego wychowania młodzieży nie idzie na marne. Udzielał więc rad, w jaki sposób młody człowiek powinien kierować się wiarą w konkretnej rzeczywistości każdego dnia (...)".       (z Wprowadzenia, o. Duncan McVicar)

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges