Nos cum prole pia, benedicat Virgo Maria!

Niech nas błogosławi swym Dzieciątkiem, Panna Maryja!


Drogi Gościu, witamy Cię słowami pozdrowienia-błogosławieństwa, głęboko zakorzenionego w duchowości Kościoła, które jest stale obecne w naszej wspólnocie Sióstr i w duchowej rodzinie Ruchu Szensztackiego w Polsce.
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną naszego Instytutu. Jeżeli coś Cię zainteresuje, zawsze możesz napisać, zadzwonić, przyjechać. Nasze domy i centra duchowości są otwarte dla wszystkich. Polecamy Cię opiece Trzykroć Przedziwnej Matki i Królowej z Szensztatu!


Siostry Maryi

Biblioteka

NowennyŚwiatło dla wielu - s. M. Emilia Engel ISSM - siostra żyjąca wiarą w Opatrzność Bożą

Redlindnis v. Schoenebeck
Nowenna do prywatnego odmawiania

 

© Szensztacki Instytut Sióstr Maryi

Apostolicum, Ząbki 2012

 

Pozycja niniejsza wyrosła z pragnienia upowszechnienia znajomości wybitnej postaci Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi, s.Marii Emilii Engel.

Czytelnik, który po raz pierwszy zetknie się z tą postacia, znajdzie w niniejszej pozycji krótki życiorys s.Emilii oraz - na końcu - kalendarium jej życia. Publikacja jest jednak przede wszystkim świadectwem, że Służebnica Boża, s. M.Emilia Engel jest cichą powiernicą ludzkich problemów.

Dziewięciodniowa nowenna, ubogacona codzienną medytacją, myślami do refleksji osobistej, gorliwe odmówiona może stać się motywem do podjęcia systematycznej modlitwy i pogłębienia własnej wiary w Bożą Opatrzność oraz drogą do uzyskania wielu łask dla siebie i dla innych (por.  Wstęp do wydania polskiego).

 

O łaskach otrzymanych za przyczyną Sługi Bożej s. M.Emilii Engel

prosimy informować: Sekretariat s.M.Emilii Engel

05-402 Otwock

ul.Czecha 9/11

 

« Wstecz
美国论文ESSAY代写
top private colleges